Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, 096-22-99-290 (Viber)
Каталоги

Датчики та промислова автоматика фірми SELS

 

Індукційні

Виготовлені у втулках, від 3 до М30 і в прямокутних корпусах. Зона дії до 40 мм. Комплементарний вхід з повною стійкістю до короткого замикання. Висока стабільність роботи, незважаючи на зміну кліматичних умов, живлення та навантаження. Малий гистерезис. Існує також варіант в суцільному корпусі з нержавіючої сталі, повністю герметичний, стiйкий до механічного пошкодження. Є варіанти з живленням постійного та змінного струму.

Індукційні іскробезпечні

Датчики серії PCIN у втулках М12, М18 та М30. Зона дії до 15 мм. Всі датчики PCIN являються замінниками датчиків типу NAMUR і володіють допускаючими властивостями GIG "BARBARA" ExiIICT6

 

Фотодатчики

Виготовлені у втулках М18 та М30, та в прямокутних корпусах у варіантах: відбиваючі до 2 м, відбиваючі з погашенням впливу фону до 1 м, рефлексні до 8 м, бар'єр до 50 м, які взаємодіють з волоконними та пласмасовими світоводами:

Ємнісні Виготовляються у втулках від 6,5 до М30. зона дії до 30 мм з можливістю регулювання. Можливість знаходження об'єкту через корпус Варіанти з живленням постійного та змінного струму. Індукційні датчики руху Широке застосування в якості датчиків для стеження за зменшенням чи збільшенням обертів чи лінійного руху

 • до 100 мм для рефлексних світоводів,
 • до 260 мм для світоводів типу бар'єр.

Універсальні, знаходять широке застосування навіть в екстремальних умовах, завдяки застосуванню силіконових світоводів, датчики працюють при температурі до 250°С. Можливість регулювання навчальною кнопкою під час продовження технологічного процесу. Функція ненадійної зони дії чи забруднення.

Ємнісні

Виготовляються у втулках від 6,5 до М30.
зона дії до 30 мм з можливістю регулювання.
Можливість знаходження об'єкту через корпус
Варіанти з живленням постійного та змінного струму.

Індукційні датчики руху

Широке застосування в якості датчиків для стеження за зменшенням чи збільшенням обертів чи лінійного руху

Загальні положення

 1. Датчики індукційні 
  Індукційні датчики, що спрацьовують на відстані, оснащені елементами автоматики, які реагують на метал в зоні їх дії. Застосування індукційних датчиків в автоматичних системах дає змогу визначати положення рухомих частин машин та обладнання.
 2. Індукційні датчики руху
  Індукційні датчики руху PCR застосовуються в автоматичних системах, що контролюють обертовий та лінійний рух і відповідно сигналізують на зміну обертів та стан рухомих частин.
 3. Іскробезпечні індукційні датчики
  Іскробезпечні індукційні датчики PCIN, що спрацьовують на відстані, застосовуються в умовах, де може виникнути загроза пожежі чи вибуху. Вхідним сигналом датчика є зміна умов середовища, в якому він працює.
 4. Датчики ємнісні
  Датчики ємнісні, що спрацьовують на відстані, застосовуються для визначення виробів із пластмас, скла, дерева та металу.
 5. Датчики оптичні
  Електронно-оптичні датчики з елементами автоматики спрацьовують при проектуванні світлового променю від передавача до приймача через контрольне тіло.
 6. Оптичні датчики відбивання
  Перевагою оптичних датчиків відбивання є розміщення в одному корпусі передавача і приймача, що значно спрощує монтаж та налаштування датчика.
 7. Датчики оптичні відбивання, що реагують на вплив тону
  Оптичні датчики відбивання, що реагують на вплив тону практично однаково спрацьовують як на світлі, так і на темні об'єкти. Датчики цього типу особливо реагують на вироби зі скла.
 8. Датчики оптичні рефлекційні
  Рефлекційні оптичні датчики вимагають монтажу рефлектора на осі випромінюваного пучка світла перед приймачем. Перевагою є великий радіус дії, до 12 метрів, а також відсутність залежності від кольору об'єкту.
 9. Датчики оптичні типу "бар'єр"
  Датчик оптичний типу "бар'єр" складається з двох незалежних пристроїв - передавача та приймача. Розміщаються вздовж однієї осі. Датчик реагує на рухомі об'єкти, що з'являються в зоні його дії. Спрацьовує на відстані до 50 метрів між передавачем та приймачем.
 10. Аксесуари до датчиків, інвертори (перетворювачі частоти), електронні лічильники імпульсів