Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, 096-22-99-290 (Viber)

СМП «КВОТА» візьме участь у виставці PLAST EXPO UA - 2017

26.01.2017

Раді повідомити Вам, що компанія СМП «КВОТА» візьме участь у IX міжнародній спеціалізованій виставці PLAST EXPO UA - 2017 з 28 березня по 30 березня 2017 року в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі (Броварський проспект, 15).

 

 

Організатором виставки є ТОВ «Міжнародний виставковий центр». Головна мета виставки – це демонстрація найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя.  

 

Спеціалізована виставка дозволяє підприємствам, з одного боку, ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, з іншого – надає можливість продемонструвати свої власні розробки, вивірити економічну доцільність та конкурентоспроможність своєї продукції.  

 

Plast Expo UA – це єдина в Україні виставка, що об’єднує навколо себе фахівців у галузі переробки пластмас та каучуку, починаючи з виробництва сировини, створення новітнього вітчизняного обладнання і закінчуючи автоматизацією технологічних процесів. У період адаптації українського ринку до вимог ЄС, Plast Expo Ua дає можливість усім, хто стоїть біля витоків створення нового виробництва, часткової модернізації або глобального оновлення діючих заводів і компаній, зорієнтуватися у різноманітті товарів, марок і технологій, що пропонуються на нашому ринку: все найкраще можна буде побачити в роботі на експозиції Plast Expo UA.

 

 

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді.

 

PLAST EXPO UA - 2017

 

PLAST EXPO UA - 2017

Поширити: