Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, 096-22-99-290 (Viber)

В м.Чикаго (США), відбулася міжнародна промислова виставка FABTECH 2015

24.11.2015

Відбулася міжнародна промислова виставка FABTECH 2015

09.11-12.11.2015 в м. Чикаго, штат Іллінойс, США

 

FABTECH є найбільшою міжнародною виставкою продукції металообробної промисловості в Північній Америці.

 

Цього року виставка зайняла площу понад 167 000 м2, в ній взяло участь 40 000 відвідувачів, продукцію та послуги представило понад 1 500 компаній-виробників. Виставка відбулася у виставковому центрі McCormickPlace.

 

На виставці були представленні новинки виробників, нові технології та обладнання для виробництва прес-форм, штампів, технологічної оснастки, що застосовуються у виробничому процесі сучасного машинобудівного комплексу; а також для обробки металу та виробів з нього.

 

Цьогорічний FABTECHбув поділений на три основні зали: виробництво прес-форм, штампів; зварювання, виготовлення та обробка; зварювання для труб.

 

Компанія SuperiorDieSetCorporation(материнська компанія фірми FCPK-Bytów) теж брала участь у виставці FABTECH і представляла свою продукцію на стенді S4102.

 

В рамках FABTECH проходили навчальні-конференції з питань маркетингу для виробничих підприємств, інновацій в виготовленні продукції галузі. Систем управління виробництвом та людським капіталом на промислових підприємствах, а також щодо важливості застосування сукупного планування виробництва і 3D-принтерів в діяльності промислових/виробничих підприємств.

Поширити: