Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

К омпанія з
В иробництва
О снастки. Сучасні
Т ехнології та промислова
А втоматика

Заснована в 1991 році, компанія КВОТА працює на ринку пластмас уже понад 30 років. За цей час ми стали визнаними експертами з виробництва прес-форм та лиття виробів із пластмас під тиском; здобули великий досвід у запровадженні сучасних методів виробництва  та у клієнтоорієнтованому сервісі.

Нашими багаторічними партнерами є міжнародні компанії з Польщі, Великобританії, Франції, Німеччини, США. Зокрема, PROPLASTICA, CUMSA, Elwik, Wadim Plast, Czaki, GC-heat, CRC, Merkle тощо, а серед постійних клієнтів - провідні українські виробники прес-форм та штампів, компанії-виробники побутової техніки, дитячих іграшок, кухонного та господарського приладдя, промислових вентиляційних систем та систем сигналізацій, а також будівельного та рибальського інвентаря.

Основна місія компанії КВОТА - допомогти українським виробникам технологічної оснастки інтегруватися у світовий ринок через впровадження у виробництво нормалізованих деталей ISO стандартів.

До головних напрямків діяльності КВОТА належать:

  • постачання стандартних компонентів для прес-форм і штампів. Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних норм ISO 9001:2015;
  • проектування та виготовлення технологічної оснастки, в тому числі форм з традиційними та гарячеканальними системами,
  • продаж мастильних матеріалів, які допомагають запобігти корозії, забрудненню та підвищити продуктивність прес-форм та деталей.

Високий рівень підготовки наших фахівців дозволяє забезпечити виробництво повного циклу: від розробки конструкторської документації до лиття готового виробу.

Наша компанія є офіційним представником фірми PROPLASTICA (раніше FCPK Bytow, дочірня компанія американської корпорації Superior Die Set Corporation, USA), що спеціалізується на виготовленні блоків та корпусів для прес-форм та штампів, та торгової марки Ambersil (виробник мастильних засобів CRC Industries UK Ltd. – лідер промислових мастил в Європі та США).

Колектив компанії КВОТА є кваліфікованою командою. Наші спеціалісти проходять щорічні професійні тренінги та курси підвищення кваліфікації. Частина з них пройшла професійну підготовку на виробничих підприємствах Європи та США, мають відповідні навички, знання та багаторічний досвід роботи у галузі.
Компанія є постійним учасником міжнародних спеціалізованих виставок.

Раді надати Вам повну інформацію щодо товару та необхідні консультації за тел. 096-22-99-290 та по e-mail.: kvotatr@gmail.com

Сертифікат ISO 9001ISO 9001

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×