Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Виготовлення прес-форми

Виготовлення і проектування прес-форм є одним із провыдних напрямків діяльності фірми КВОТА. Маючи більше  ніж двадцятирічний досвід в цій сфері ми надаємо послуги від 3D-моделювання до повного запуску прес-форми в роботу.

Правильне функціонування прес-форми – підстава успіху виробництва пластмасових деталей. Наші колеги із Superior Die Set Corporation підготували відео про правильне функціонування прес-форми.

При проектуванні прес-форм застосовуються CAD/CAM системи автоматизованого наскрізного проектування. Система проектування прес-форм Mold-Works для SolidWorks призначена для автоматизації роботи конструктора і виконання завдань автоматизованого компонування прес-форм. Перевірка прес-форми на «витік» матеріалу проводитися на комп'ютері за допомогою Mold-flow аналізу. Провідними постачальниками програмного забезпечення в області проектування і виготовлення прес-форм та штампів - є компанії Unigraphics, ProEngineer, Cimatron.

Якщо ви хочете налагодити серійне виробництво литих виробів з металу або полімерів або вам потрібна обмежена партія деталей для власних потреб, у вас є проект, макет або просто ідея - звертайтеся до нас і ми їх реалізуємо.

Фото наших прес-форм

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×