46400, Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290
24 травня 2022

Виготовляючи прес-форми для виробництва полімерної тари для продуктів харчування, компанії КВОТА неодноразово доводилося підбирати безпечні мастильні матеріали для відділення такої тари від форм. Найкращими виявилися засоби британського бренду Ambersil.

Продукти Ambersil мають сертифікати ISO та NSF, сертифікати безпечності харчових продуктів. Вони є безпечними для здоров’я людей та довкілля. Їх використання дає можливість покращити роботу обладнання з усіх видів технологій переробки полімерів: від лиття під тиском до ручного ламінування, від ротаційного формування до відливання поліуретанів.

Застосування засобів Ambersil мінімізує ризик корозії прес-форм, зменшує витрати часу на відділення полімерної упаковки та забезпечує швидке очищення елементів прес-форм від забруднення. Ці засоби забезпечують дезінфікуючий ефект, безслідно вбивають шкідливі бактерії й патогенні мікроорганізми.
Компанія КВОТА пропонує українським виробникам широку гаму мастильних засобів Ambersil для обслуговування обладнання харчової промисловості.

Повний каталог продукції, можна переглянути за посиланням: тут

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×