Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290
20 березня 2017

Представники фірми «Квота» відвідали 23 міжнародну промислову виставку Intermold Korea 2017, м. Сеул, Південна Корея

На запрошення Комерційного відділу Посольства Південної Кореї (KOTRA) компанія КВОТА взяла участь в міжнародній промисловій виставці ливарних форм матриць і обладнання Intermold Korea 2017, яка відбулася 7-11 березня 2017 в м. Сеул, Південна Корея.

Корейська промисловість є одним з найбільших ринків штампів і прес-форм в світі. В галузі працює понад 4000 виробників прес-форм і штампів. Щорічно галузь генерує більше 10 мільярдів доларів. Intermold Korea є провідною промисловою виставкою в Азії та головним майданчиком, який раз у два роки об’єднує понад 450 учасників - виробників штампів і прес-форм з більш як з 25 країн світу.

Протягом 7-11 березня 2017 в Intermold Korea 2017 представники фірми КВОТА мали можливість зустрітися з корейськими компаніями та поспілкуватися з лідерами ринку виробництва ливарних форм, матриць та пластмас, а також обмінятися інформацією щодо основних тенденцій в промисловості.

З 2013 року Intermold об’єднує усі основні національні виставки обробної промисловості – Korea International Plastic & Rubber Show (KOPLAS), а також виставку Heating, Air-Conditioning, Refrigeration and Fluid Exhibition Korea (HARFKO).

Intermold Korea 2017

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×