Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290
24 листопада 2015

Відбулася міжнародна промислова виставка Fabtech 2015

09.11-12.11.2015 в м. Чикаго, штат Іллінойс, США

Fabtech є найбільшою міжнародною виставкою продукції металообробної промисловості в Північній Америці.

Цього року виставка зайняла площу понад 167 000 м2, в ній взяло участь 40 000 відвідувачів, продукцію та послуги представило понад 1 500 компаній-виробників. Виставка відбулася у виставковому центрі McCormickPlace.

На виставці були представленні новинки виробників, нові технології та обладнання для виробництва прес-форм, штампів, технологічної оснастки, що застосовуються у виробничому процесі сучасного машинобудівного комплексу; а також для обробки металу та виробів з нього.

Цьогорічний Fabtech був поділений на три основні зали: виробництво прес-форм, штампів; зварювання, виготовлення та обробка; зварювання для труб.

Компанія SuperiorDieSetCorporation(материнська компанія фірми FCPK-Bytów) теж брала участь у виставці Fabtech і представляла свою продукцію на стенді S4102.

В рамках Fabtech проходили навчальні-конференції з питань маркетингу для виробничих підприємств, інновацій в виготовленні продукції галузі. Систем управління виробництвом та людським капіталом на промислових підприємствах, а також щодо важливості застосування сукупного планування виробництва і 3D-принтерів в діяльності промислових/виробничих підприємств.

Міжнародна промислова виставка Fabtech 2015

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×