Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290
18 березня 2021

Раді представити Вашій увазі унікальні системи виштовхування для формування найскладніших поднутреній: зубчасті рейки DR виробництва CUMSA (Іспанія):

1. DR - це запатентована розробка компанії CUMSA, що дозволяє формувати глибокі поднутренія з кутом нахилу від + 35° до -55° і розміром від 14 до 60мм на пластиковому виробі при обмеженому ході плити штовхання.

Ці елементи беруть участь у виштовхуванні виробу. Таке рішення дозволяє зменшити габарити прес-форми і виконати найскладніші фігури в будь-якій точці виливки, де не справляється шиберна система.

2. Зубчасті рейки виконані з європейських марок сталей 1.2344, 1.7225 і PKT-117. У кожного елемента спеціальна термічна обробка для забезпечення довгого терміну експлуатації.

3. Їх застосування допомагає домогтися найменшого можливого ходу виштовхування, що позитивно впливає на цикл лиття і дозволяє виготовляти форми меншої висоти для роботи на більш компактному ТПА.

Наявність абсолютно ідентичних дзеркальних механізмів спрощують конструювання прес-форм.

4. Легкий монтаж формуючого знаку здійснюється за допомогою системи "Fast Fit". Для розміщення в тілі формоутворюючих та плит виштовхування не потрібно специфічна обробка пов'язаних елементів.

Базова конструкція системи складається всього лише з 4-х деталей. Немає необхідності застосування прецизійних кутових направляючих вузлів.

5. Доступно 127 варіантів систем рейок. 4 базових кута нахилу рейок: 8°, 12°, 16° і 20°. Три  види ходу виштовхування: 100мм, 125мм і 200мм. 8 різних стандартних типорозмірів системи DR.

6. DR дозволяє скоротити витрати на проектування, механічну обробку складних вузлів, а так само відливати складні фігури і поднутренія в одному виробі, відмовившись від додаткових пластикових елементів зборки і прес-форм для них.

 

 

Ці та інші товари компанії CUMSA в Україні можна замовити у нас за телефоном: 096-22-99-290 (Viber, Telegram) або ж написавши листа на kvotatr@gmail.com

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×