Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, 096-22-99-290 (Viber)
Статті

AMBERSIL ЯК СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

24.07.2019

60 років тому Ambersil почав виробляти мастила, розроблені для задоволення самих вимогливих стандартів промисловості.

Ambersil - це справжнє рішення для інженерів та фахівців з технічного обслуговування, які вимагають виняткової якості та продуктивності.

 

Асортимент продукції Ambersil - це Ваш стратегічний хімічний партнер.

Мастила цієї марки є провідним брендом CRC Industries UK Ltd.

 

Ambersil використовуються в багатьох сферах серед яких є: авіаційна та оборонна, електротехнічна, металообробна, залізнична, автомобільна, переробка пластмас і гуми, а також харчова та фармацевтична промисловості, екологічно чисті продукти.

 

В асортименті засоби:

 

молоко

для відділення від форм (силіконові, безсиліконові) - ефективні при різних умовах експлуатації та при різних температурах.

 

очищувачі для прес-форм, електричних та електронних компонентів, оптичних приладів, екранів, які видаляють забруднення мастилами, воском, силіконами з деталей та обладнань (нержавіюча сталь, підшипники, конвеєри, гальма, муфти, насоси, ланцюги, генератори, скло, лічильники, автомобілі, фургони, навантажувачі, причепи), а також залишки засобів для відділення;

 

- розблокування забруднених кріпильних деталей, які заблоковані брудом, корозією або застарілими сухими мастилами, а також ті, що піддаються впливу навколишнього середовища. Мастила з ефектом замороження;

 

- змащення виштовхувачів, пазів, штирів, пластикових або металевих зубчастих коліс, ланцюгів, ременів (клинових, плоских, зубчастих, гумових, шкіряних, тканинних), шарнірів, петель, металевих тросів та інших рухомих частин. Мастила водовідштовхуюючі, мають відмінні температурні режими та антифрикційні властивості, захищають від окислення та перенагрівання.

 

Амберсіл Аерозоль

- маркери з акриловою фарбою - використовуються для маркування, зафарбовування царапин, при обробці металу, на виробництві, електроустановках, будівництві, зберіганні елементів зі сталі. Міцна смола в складі маркера зв'язує фарбу з поверхнею, ефективно усуваючи проблеми, пов'язані з випадковим стиранням, дозволяє писати на мокрій поверхні, мають високі водовідштовхуючі властивості.

 

маркери з акриловою фарбою

- аерозольні фарби - 2 в 1 - антикорозійна грунтовка і кольорове покриття для маркування трубопроводів, перил, огороджень, резервуарів та інше.

 

акрилова фарба

Серед товарів Ambersil Ви знайдете знежирювачі, дезинфектори для харчової та фармацевтичної промисловості, які відповідають найвищим стандартам ISO, NSF, WRAS та мають висновки СЕС.

 

Асортимент продукції Ambersil – це Ваш стратегічний партнер з технічного обслуговування.

Поширити: