Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Формування пластику під тиском є відмінним рішенням для широкого спектра галузей. Більш того, воно особливо вигідне для медицини. Цей метод виготовлення виробів із пластику швидкий і ефективний. До того ж він відповідає нормативним вимогам, що пред'являються до медичних виробів.

Переваги лиття пластмас під тиском для медицини
У порівнянні з іншими методами виробництва пластмасових деталей, лиття під тиском має ряд переваг, які роблять його ідеальним для використання в медичній промисловості.

  • Відповідність нормативним вимогам (стандартам)

При литті під тиском використовуються спеціальні пластмаси, що відповідають стандартам FDA і вимагають мінімальних оздоблювальних робіт. Крім того, для виробництва можна вибирати антибактеріальні матеріали, які відштовхують бруд, тим самим покращуючи стерильність фінішної деталі.

  • Можливість оперативного контролю у виробництві деталі

Можливість оперативного контролю життєвонеобхідна річ в медичній промисловості, оскільки вона дозволяє клієнтам відслідковувати етапи виготовлення деталі протягом усього виробничого процесу. Лиття під тиском дозволяє легко визначати дефекти, ліквідувати їх та довести виріб до необхідних стандартів. Що дуже важливо для захисту здоров'я пацієнтів.

  • Механічні властивості

Пластикові деталі, отримані методом лиття під тиском, мають такі ж рівні міцності і термостійкості, як і металеві деталі.

  • Невелика кількість відходів

Простота переробки робить лиття під тиском більш екологічним варіантом, ніж багато інших методів виготовлення деталей з пластика.

  • Гнучкість модифікації дизайну деталей

Деталі, виготовлені литтям під тиском, формуються з прозорого пластика, що дозволяє клієнту самостійно вибрати колір і дизайн кожного продукту.

  • Ідентичність вироби при великих обсягах виробництва

Медичні компоненти повинні бути виготовлені дуже точно і відповідати неймовірно жорстким допуском, інакше вони можуть вийти з ладу. Професійне лиття під тиском дозволяє задовольнити ці вимоги і уникнути дефектів.

  • Зниження витрат

Автоматизація процесу лиття по тиском дозволяє виготовляти деталі для масового виробництва при низьких затратах.

Лиття медичних виробів з пластмаси – дієве і ефективне рішення для галузі.

 

Компанія КВОТА є виробником прес-форм для лиття виробів із пластмас. Ми із задоволенням допоможемо Вам розробити проект та виготовити форму для медичних приладыв із використанням комплектуючих від кращих європейських виробників. Зокрема: PROPLASTICA, MERKLE, CUMSA, WADIMPLAST, Ermano Balzi тощо.

Також для лиття медичних засобів та термопластавтоматах рекомендуємо застосовувати захисні засоби для змащення та консервації Британської компанії Ambersil. Їх використання дозволить зменшити ризик забруднення виробів та підвищити рівень їх безпечності для людей. Детальний опис таких засобів за посиланням: Засоби для медичної та харчової галузі

 

Джерело: The Rodon Group

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×