Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Виштовхувачі, плити, нормалі: прецизійні деталі прес-форм, штемпелі і знаки, а також ніпелі і муфти. Ця та інша продукція компанії PRPLASTICA FCPK BYTOW вже підкорила ринок України і стала широко відомою серед провідних виробників виробів з пластмас як в Європі, так і в Україні.

Маючи майже 100-літню історію Superior Die Set Corporation та їх дочка компанія FCPK BYTOW роками виробляла собі репутацію виробників, які виготовляють якісну продукцію в домовлений час. Девізом компанії є «якість на час» - «jakosc na czas».

  • Історія компанії PROPLASTICA FCPK BYTOW в Україні почалася на початку двотисячних. Спочатку пробні партії, перші зразки, перші виставки в Києві і Харкові, і ще на той час новий партнер КВОТА… А сьогодні – це уже багаторічна співпраця випробувана роками.

Fcpk Bytow відзначає 16 років

Після розпаду Радянського Союзу в Україні залишилося багато запасів нормалей, виготовлених ще за радянськими ГОСТами. Виробники надавали перевагу використанню власних запасів і власного виробничого потенціалу (а інколи і купувати дешевше в Китаї). Незважаючи на це, глобалізація і високі вимоги ринку щодо використання світових стандартів і підвищення якості продукції, дозволили компанії FCPK BYTOW, як і HASCO, DME, Meusburger знайти свою цільову аудиторію, яка за рахунок європейської якості забезпечила конкурентоздатність власної продукції і її інтеграцію в європейські і світові ринки.Fcpk Bytow 16 років

Успіх будь-якої компанії на нових ринках багато в чому залежить від надійного партнера. Ось уже 16 років ми разом допомагаємо українським виробникам оснастки з виходом на міжнародні ринки за рахунок застосування високоякісних нормалізованих деталей, що відповідають стандартам ISO.

  • Каталоги продукції PROPLASTICA FCPK BYTOW постійно оновлюються на сайті КВОТА, а наші співробітники завжди готові надати повну інформацію і необхідні консультації за тел. (0352)43-49- 25 або по e-mail: kvotatr@gmail.com

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×