Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Вироби із пластмас отримали широке застосування у всіх областях: електротехніці, тут особливо корисні їх діелектричні властивості; в електроніці широке застосування отримали реактопласти; в товарах народного споживання, корисна дешевизна і швидкість виготовлення самих виробів, у будівництві широко застосовуються пінопласти, вони корисні своїм низькою теплопровідністю, низькою щільністю і легкістю в обробці. Так само кожна область виробництва широко використовує вироби з пластмас - пластики літають в космос, забурюються в шахти на великі глибини, будують будинки, використовуються в офісах у вигляді комп'ютерів та іншої оргтехніки, меблів і так далі. Вироби із пластмас можуть бути як предметами мистецтва, так і підшипниками тертя у вузлах і механізмах.

Залежно від природи пластика і виду його переходу з аморфно-рідинного в твердий стан виділяють 2 основних види:

 • Термопласти. При підвищенні температури розплавляються і при охолодженні тверднуть, отримуючи, в підсумку, попередню мікроструктуру (можлива вторинна переробка).
 • Реактопласти. Вироби з реактопластів виходять шляхом спікання і, при повторному нагріванні, структура пластику руйнується ( вторинна переробка не можливе).

Фірма «КВОТА» має величезний досвід виготовлення виробів із пластмас, а саме з термопластів у виробництві виробів будь-якого призначення: для медицини і ТНП, нафто-і газодобувного устаткування, автомобілебудування, приладобудування, упаковки продуктів харчування, зброї, телевізійної техніки, клінінгових систем, вентиляції тощо. На даний момент виготовляється широкий спектр виробів з пластмас, що володіють різними фізичними, хімічними і конструкційними властивостями.

За молекулярною структурою пластмаси можна класифікувати:

 • Аморфні Термопласти (АТ). Молекулярна структура аморфних полімерів хаотична і не має скільки впорядкованої структури. При нагріванні міжмолекулярні відстані збільшуються і переплетені молекулярні ланцюжки стають більш рухомими, це призводить до розм'якшення, а, потім, і до розплавлення АТ.
 • Частково Кристалічні Термопласти (ЧКТ). Мікроструктура ЧКТ, за нормальних умов, складається з великої кількості повторюваних зон (кристалів), які формуються в процесі затвердіння розплаву ЧКТ. При розплавленні структура ЧКТ стає аморфною. Ступінь Кристалічності або ж просто кристалічність - це співвідношення кристалізованої речовини і аморфної. СК залежить від хімічної структури ЧКТ і від умов переробки, зокрема від швидкості охолодження матеріалу.
 • Рідкокристалічні Термопласти (РТ). Ці термопласти, на відміну від АТ і ЧКТ, в розплавленому стані формують упорядковану молекулярну структуру, що, водночас, збільшує в'язкість розплаву і знижує рідкоплинність і ускладнює проливаємість виробів. Однак, вони мають малу усадку, високу стійкість щодо хімічного впливу, високі жорсткість і опір повзучості матеріалів.
 • Реактопласти (РП ) або термореактивні пластмаси. У початковому стані можуть бути, як рідкими, як і твердими. Тверді РП здатні переходити в рідкотекучий стан при нагріванні. Після впливу на реактопласти температурою і (або) за наявності затверджувачів, набувають густосітчасту склоподібну структуру, втрачаючи здатність переходу в рідкоплинний стан.

Вироби із пластмас, на відміну від металевих, дерев'яних та скляних, мають багато індивідуальних переваг:

 • Легке і, практично, безвідходне отримання як простих, так і складних форм виробів з пластмаси, а також серійність. Можливість вторинного використання матеріалу.
 • Низька щільність, при високій якості міцності.
 • Стійкість до хімічних впливів. Високі електро-і термоізоляційні властивості .

Крім того, вироби із пластмас мають певні видові характеристики, такі як: прозорість, можливість фарбування полімерних матеріалів в масі і нанесення лакофарбових покриттів на поверхню; можливість нанесення різних шагреней та отримання глянцової поверхні. А також великий спектр механічних характеристик. Так, полімери можуть бути еластичними і жорсткими, що забезпечує широкі діапазони застосування: від ременів, сальників, мембран, мішків та ізоляційних проводів, до корпусів агрегатів і механізмів, робочих шестерней і інших.

Вироби із пластмас виробляють кількома способами:

 1. Лиття під тиском (ЛПД). Даний спосіб застосовується при виробництві більш ніж третини всіх штучних виробів з пластмаси. Це високошвидкісна технологія виробництва виробів будь-якого ступеня складності. ЛПД здійснюється на термопластавтоматах (ТПА) в спеціальний інструмент - прес-форму.
 2. Екструзія. Формування різних профілів шляхом продавлювання матеріалу через формоутворюючий отвір.
 3. Роздув. Полімер попередньо розплавляється і подається у формі труби або рукава у прес-форму, де і формується виріб. Останній утворюється за рахунок роздування стінок рукава в порожнині прес-форми.
 4. Вакуумне формування. Сировиною для цього виду переробки є полімерний лист, який вакуумом натягується на формуючий пуансон.

Це найпоширеніші способи виробництва виробів з пластмас. Основним, все ж є спосіб лиття під тиском. На даний момент в світі проводиться широкий спектр виробів з пластмас, що мають різні фізичні, хімічні та конструкційні властивості.

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×