Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290
08 грудня 2021

30 листопада – в останній день осені – у Києві відбулася презентація дослідження #Життєстійкі: шлях далі проведене групою компаній OPGC.

«Життєстійкість — це не пережити кризу і залишитись неушкодженим. Це використати кризу як можливість для прориву. Стати кращим роботодавцем та партнером, стати більш інноваційним, ніж конкуренти.»

У дослідженні взяли участь 54 учасники — власники і керівники українських компаній.

Незважаючи на те, що 2021 рік був особливим  пандемічним роком у досвіді українських підприємців, більшості власників і директорів компаній притаманний оптимізм щодо результатів діяльності у цьому році. Так,

  • 75% власників очікують зростання доходу,
  • 96% вдалося запровадити щось нове в бізнесі протягом 2021 року.

Цікаві думки із дискусії:

  • Життєстійкість - це здатність перетворити мрію в реальність. Це усвідомлення довготривалості проекту/справи, якою ви займаєтеся.
  • Вести бізнес сьогодні – це те ж саме, що вирощувати вино. Хороший результат/виноград дозріє лише на 5-7 році. А до того потрібно бути гнучким і готовим до змін.
  • На даний момент в усіх компаній існує нестача ресурсів та кадрів.
  • Ми всі в одному човні і команді належить вивести компанію вперед.
  • В 2021 все більше компаній інвестували в людей.
  • Компанії, в яких існують сімейні цінності, легше переживають кризи.  Закладене спочатку: цінності, культура, плюс інновації дозволяють пережити будь-які кризи і пандемії.

Деякі цитати спікерів:

«Якщо команда розділяє твої цінності і єдина з тобою духом, тоді ви — сила». Дмитро Сєроухов — генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines:

«Для того, щоб ця можливість для маневру була — потрібно мати коаліції/партнерів й тих, хто має подібний погляд на світ».  Олеся Островська-Люта — генеральна директорка Mystetskyi Arsenal.

«Всі, хто веде бізнес в Україні, так чи інакше живе в постійній кризі. Ми постійно адаптуємось, навчаємось, куди, як і яким молотком бити. У нас вічна криза, але ці реалії — це водночас і драйв для бізнесу. Нас тримає в тонусі те, що ми безперервно приймаємо виклики».  Гіоргі Іукурідзе — генеральний директор і співзасновник компанії SHABO.

«Життєстійкість — це віра в себе, у краще і воля до постійного розвитку та вдосконалення. Це здатність визнавати помилки і шукати нові рішення й можливості. Це бажання бути тою зміною, від якої багато залежить». Наталія Попович, засновниця One Philosophy (OPGC).

Дослідження можна прочитати за посиланням: тут

 

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×