Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Лиття деталей під тиском є досить універсальним методом виробництва пластмасових деталей, який має багато переваг, порівняно із іншими методами лиття деталей з пластиків. Даний метод є не лише простішим і більш надійним, ніж інші, але ще й досить ефективним. Головними шістьма перевагами даного методу є:

1.Висока продуктивність/ефективність – швидке виробництво

Існує кілька базових причин, чому лиття пластмасових деталей під тиском вважають найбільш прийнятним і ефективним видом лиття під тиском. Сам процес є досить швидким, порівняно із іншими методами, а висока продуктивність робить його ще більш ефективним та рентабельним. Швидкість процесу звичайно ж залежить від складності та розміру прес-форми, але інтервал між кожним циклом складає лише приблизно 15-120 секунд.

Скорочуючи тривалість циклів процесу лиття, такий метод уможливлює виготовлення більшої кількості прес-форм за короткий період часу, водночас збільшуючи прибутки.

Висока продуктивність

2. Комплексний підхід до проектування пластмасових деталей

Метод лиття пластмасових деталей під тиском можна застосовувати для виробництва як досить складних деталей, так і досить одноманітних. Цей метод дозволяє також виготовляти мільйони однакових деталей.

Пластмасові деталі

Щоб оптимізувати та підвищити ефективність  високоякісного лиття під тиском та максимізувати точність та якість самої деталей, необхідно враховувати основні елементи дизайну та вимоги щодо проектування деталі.

Проектування деталі повинне бути максимально точним, щоб підвищити ефективність процесу, необхідного для лиття під високим тиском. Правильно спроектована деталь дозволяє виготовляти елемент безперебійно і з високою точністю. Водночас, без детально пропрацьованого і прорахованого креслення деталі можна допустити великих і дорогих для компанії помилок.

Експерти галузі одностайно вважають, що при будь-якому кресленні деталі та виготовленні прес-форми існують базові елементи дизайну/кресленні деталі, які повинні бути врахованими для того, щоб процес лиття деталі під тиском (процес вприску) відбувався коректно. Ці елементи включають: товщину стінки, конструкцію боків форми,   конструктивний круглий виступ на поверхні деталі, кутові переходи, лінії зварювання та розміщення входів, а також правильно розміщені вентиляційні отвори.

3. Збільшення потужності

Збільшення потужності є одним із важливих факторів, який потрібно враховувати при проектуванні прес-форми для виготовлення деталі методом лиття під тиском. Конструктору потрібно мати інформацію про те чи деталь має бути гнучкою, чи жорсткою (твердою), щоб відрегулювати інтегруючі кріплення/заглушки форми чи кутові кріплення. Розуміння призначення деталі, а також того, в якому середовищі її будуть використовувати теж важливий нюанс.

Схема

Пошук балансу між елементами кресленням форми дозволять визначити необхідну силу (навантаження, витривалість, опір матеріалу) і стабільність (твердість, міцність, запас міцності). Ще одним важливим елементом є вибір матеріалу.

4. Гнучкість – матеріал і колір

Вибір відповідного матеріалу та кольору виробу є двома головними факторами у виготовленні пластмасової деталі. Враховуючи велику різноманітність обох цих компонентів, варіацій їх поєднання існує безліч. Успіхи в галузі полімерів за останні роки досягли значних висот та сприяли розробці і винаходу новим полімерів/смол.

Щоб впевнитися в вірності вибору полімеру, варто враховувати такі елементи: ударну силу (спротив), міцність на розтягування (навантаження на розтягування), модуль еластичності/гнучкість, теплопоглинання та водопоглинання.

Полімери можна зафарбовувати використовуючи різноманітні колоруючі системи, кожна з яких має свої особливості, переваги та недоліки.

Важливо використовувати ливарний станок, який вже використовували для лиття виробів з пластмас з різних полімерів, особливо з тих, які відповідають стандартам FDA, RoHS, REACH та NSF.

Колір

5. Скорочення відходів

Вибираючи партнера для лиття великогабаритних деталей, варто вибирати ті фірми, які в своїй діяльності використовують зелені технології.  Останні дозволяють отримати вищу якість, забезпечити сталість та оптимальну безпеку.

Протягом процесу лиття, формується надлишковий пластик. При виборі партнерів варто орієнтуватися на ті компанії, які застосовують технології переробки надлишкового пластику. Найбільш еко-дружні виробники пластмасових виробів застосовують ультрасучасні станки та машини з метою зниження відходів, зменшення витрат на транспортування та пакування товару.

Скорочення відходів

6. Зниження витрат на оплату праці

В галузі виробництва виробів з пластмаси, порівняно із іншими видами лиття витрати на оплату праці зазвичай низькі. Ливарне обладнання зазвичай працює з автономним, автоматичним інструментом, що дозволяє оптимізувати процеси та налагодити безперебійне виробництво, що вимагає мінімального контролю. А можливість виготовляти деталі на досить високому рівні із високим об’ємом випуску сприяє економності та ефективності процесу.

Джерело: Jill Worth Rodon Group

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×