Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Одним із пріоритетних напрямків розвитку української економіки є інтеграція на світовий ринок. З цією метою, вітчизняні підприємства все частіше запроваджують у процеси виробництва новітні технології, а також міжнародні стандарти. Відповідно до цієї тенденції, компанія "Квота", як свою основну сферу діяльності, обрала надання технічної допомоги українським підприємствам, що виробляють обладнання для штампів та прес-форм, і бажають не лише вийти на зовнішні ринки, а й закріпитися в них.

Форма цієї допомоги - сприяння впровадженню у виробництво нормалізованих деталей, які відповідають вимогам ISO. Компанія КВОТА поставляє споживачам в Україні нормалізовані деталі фірми FCPK BYTOW (Польща), що входить до складу американської корпорації Die Set Corporation (Мілуокі, Вісконсин, США), що має понад 90 років досвіду у виготовленні штампів і корпусів до форм. Сама фірма FCPK BYTOW на сьогодні є найбільшим виробником виробів цього типу в Польщі. Більше 40% своєї продукції фірма експортує в США, Англію, Німеччину, Швейцарію, Голландію, Данію, Швецію, Фінляндію, Чехію, Словаччину, Угорщину, Венесуелу, а також в Україну, Латвію і Литву. Водночас, всі продукти FCPK BYTOW сертифіковані за стандартом ISO 9001.

- Що ж дає виготовлення оснастки із застосуванням нормалей iso?

Наша співпраця з українськими фірмами показала, що норми та стандарти ISO дозволяють забезпечити ряд переваг, що підвищують ефективність виробництва та конкурентоспроможності вітчизняних виробників обладнання на світовому ринку.

Основні такі переваги:

 • швидкість оснащення;
 • висока якість та доступна ціна компонентів;
 • повна взаємозамінність;
 • тривалий термін роботи оснастки

Спектр нормалізованих деталей досить широкий:

 • виштовхувачі круглі, плоскі і трубчасті, азотовані, довжина до 1000 мм, діаметром від 0,8 мм і більше;
 • направляючі втулки цементовані, бронзові і з бронзовим покриттям, самозмащувальні з графітними вставками;
 • направляючі колони, сепаратори, болти, рим-болти, ливникові втулки, пружини, кулькові фіксатори, ніпеля, швидко знімні муфти, маркувальні знаки для матеріалів і т. д.

На даний момент завдяки високій економічності широкої популярності отримало застосування гарячеканальних систем в прес-формах. Економічний ефект від їх застосування полягає в:

 • підвищенні продуктивності ливарного обладнання за рахунок скорочення циклу лиття;
 • скорочення витрат на сировину, пов’язану з безвідходністю виробництва;
 • ліквідацію витрат на збір, зберігання і утилізацію ливників та облоїв.

До номенклатури продукції, яку постачає компанія КВОТА належать:

 • гарячеканальні блоки;
 • ливникові втулки (сопло-інжектор, дюза);
 • патронні нагрівники;
 • термопари;
 • регулятори температурі одно- і багатоканальні.

Досвід участі компанії КВОТА в спеціалізованих виставках, тренінгах і семінарах, що відбувалися в Києві, Дніпропетровську і Запоріжжі, показав, як існуючі на даний момент проблеми, так і перспективи розвитку виробництва оснастки в нашій країні. Команда фірми КВОТА активно працює над вирішенням проблем галузі та всіляко сприяє її розвитку. Ми проводимо навчання і сеімнари, надаємо консультації конструкторам оснастки щодо застосування нормалей і гарячеканальних систем, а також надаємо каталоги нормалей для роботи в AutoCAD, Solid Works і Solid Enge.

Компанія КВОТА проектує і виготовляє оснастку на базі ISO, в тому числі з гарячеканальними системами. Крім того, відділ збуту компанії здійснює поставку запчастин та витратних матеріалів до електроерозійних станків: дріт (0, 10, …, 0,25 мм), графіт, діелектрик, фільтр, деіонезовані смоли.

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×