Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Ливарна машина - високотехнологічне обладнання, призначене для виробництва литих виробів з розплавленого металу, гуми або пластмаси. Ливарна машина працює в автоматичному режимі, починаючи від процесу завантаження сировини, його переробки, формовки під тиском і закінчуючи витяганням готового виробу. Потужна ливарна машина з високою швидкістю впорскування розплавленої сировини і надійною роботою вузла змикання забезпечує високу продуктивність і низьку собівартість продукту.

Для виробництва литих виробів на ливарних машинах вимагається спеціальний пристрій оснащення - прес-форма. У зв'язку з тим , що в процесі роботи прес-форма піддається значним навантаженням, при її виготовленні особливі вимоги висуваються до якості сталі, точності конструкції та дотриманню технологічних процесів.

Будь-яка прес-форма складається з рухомої і нерухомої частин з формоутворювальними порожнинами - однією або декількома. Для підводки матеріалу до формуючої площині прес-форма оснащується спеціальною ливниковою системою, а готовий виріб витягується за допомогою системи виштовхування.

Проектування та виготовлення прес-форм - один з видів діяльності нашого підприємства. Виготовлення прес-форм відбувається з високоміцної сталі за допомогою гідравлічного преса. Сталь попередньо проходить відповідну обробку. Остання ж здійснюється нами з дотриманням всіх вимог та стандартів.

Проектування прес-форм базується на типових конструкціях, які можуть модифікуватися з урахуванням побажань замовників, якщо така модифікація технологічно можлива. При необхідності, проектування прес -форм супроводжується математичним моделюванням деталей.

Виготовлення прес-форм - складний, високотехнологічний процес, який вимагає великої відповідальності і професіоналізму від виробника. Основою для прес-форми служить високоякісна сталь, яка проходить різні стадії обробки. У процесі експлуатації прес-форма (прес гідравлічний) буде піддаватися впливу тиску і температури, тому сталь, з якої виготовляють прес-форму, повинна бути якісною і стійкою до різного роду впливів. Конструкція прес-форми повинна бути бездоганно точною.

прес-форма прес-форми

На початковій стадії виготовлення прес-форм фахівці спільно із замовником розробляють модель форми, враховуючи безліч параметрів і розрахунків. Вихідними даними для виготовлення прес-форм є КД (конструкторська документація), а при необхідності - математична модель деталі. Від того наскільки буде точна модель прес-форми залежатиме точність і якість виконання матриць для прес-форм на етапі обробки металу.

Відлиті матриці проходять багато етапів обробки, в тому числі фрезерування, токарні та шліфувальні роботи. На цьому етапі виготовлення прес-форм всі деталі і частини прес-форми ретельно шліфуються, при необхідності створюється рельєфний малюнок. Тара, одержана за допомогою прес-форм, в обов'язковому порядку повинна бути правильної форми і повністю відповідати бажанням замовника.

прес-форма прес-форми

Фахівці нашої фірми володіють необхідними знаннями і великим досвідом роботи з виготовлення прес-форм на замовлення. Ми маємо в своєму розпорядженні обладнанням, яке дозволяє виготовляти прес-форми будь-якої складності і конфігурації. Виготовлення прес-форм відбувається на сучасних високотехнологічних верстатах, які дозволяють виконувати найскладніші завдання. При цьому досягається висока точність отриманих прес-форм. Наша компанія забезпечує надійна якість усіх вироблених прес-форм, гарантує їх тривалу експлуатацію. Ми пропонуємо запасні частини для прес-форм, що максимально полегшить подальший ремонт та обслуговування. Випробування прес-форм (преса гідравлічного) проводиться за бажанням, в присутності замовника, на обладнанні виробника або замовника. Готова деталь проходить контроль з складанням карти замірів.

Прогресивні методи обробки формотворчих поверхонь при виготовленні прес-форм дають можливість виготовляти прес-форми з високою точністю в мінімальні терміни. Ми забезпечуємо максимальну якість за оптимальною ціною.

Проектування та виготовлення прес-форм для лиття пластмас базується на використанні в їх конструкції стандартизованих елементів. Ми працюємо з нормалізованими деталями (пакетами плит, виштовхувачами, горячеканальними елементами і т.д.) за каталогами FCPK-Bytow . Ми на власному досвіді переконалися в тому, що досить нерентабельно самим виробляти стандартні деталі до прес-форм та штампів. Тоді як із застосуванням стандартних комплектуючих та нормалізованих деталей механічна обробка зводиться до виготовлення оригінальних деталей, обробки формотворчих елементів та доопрацювання окремих стандартних елементів під конструкцію конкретної прес-форми. Завдяки такому підходу скорочуються терміни виробництва, підвищується надійність, якість і довговічність прес-форм (штампів).

Прес-форми

У відповідність до вимог замовника компанія КВОТА розробляє прес-форми під пропоновані вироби, та бере безпосередню участь у проектуванні виробу. Ми також надаємо комплексні рішення від проектування виробу, моделювання прес-форми, її виготовлення та здачі у безпосередню експлуатацію. Приймається до розробки: ідеї, ескізи, фото, креслення у форматах Компас, AutoCad і Solid Works, 3D моделі, зразки та ін. Гарантія напрацювань - до 5 000 000 змикання з початку експлуатації по сталі NAK80 і до 500 000.

Деталі для прес-форм

Направляючі втулки і колонки, центр елементи, фіксатори, вставки в т.ч. з календарями, пружини і т.д. Використання всіх цих стандартизованих елементів дозволяє нам:

 • знизити час виготовлення прес-форм і штампів
 • скоротити матеріальні витрати
 • збільшити термін експлуатації і стійкість прес-форм і штампів
 • підвищити ремонтопридатність завдяки взаємозамінності стандартизованих деталей
 • заощадити робочий час конструктора при роботі над прес-формою і створенням креслень формотворчих деталей

Компанія Квота пропонує клієнтам:

 1. Штовхачі та елементи для витягання деталей з форми. Елементи вилучення з форми, хвостовики подвійного ходу, штовхачі діаметром від 1мм х 200мм, трубчасті штовхачі з товщиною стінки від 0,75 мм. Щілинні - від 0,8 мм. підшипники, шестерні.
 2. Ливникова система, гарячеканальна технологія. Ливникові втулки, гарячеканальні інжектори (сопла), в т.ч. інжектори багатоточкового уприскування, горячеканальних колектори, фільтри.
 3. Техніка автоматичного управління. Тени, роз'єми, прилади та датчики контролю, переносні вимірювальні прилади.
 4. Система охолодження. Штуцера з нержавіючої сталі, муфти, спіральні вставки для пуансонів, прокладки, шланги.
 5. Оснастка для шліфування і доведення деталей прес-форм.Пасти, бори, шліфувальні столи та інші пристосування.

прес-форми

Проектування прес-форм

Проектування виробів, прес-форм, штампів проводиться за допомогою програмного забезпечення «Компас», «Autodesc Inventor», «SolidWorks».

Високий рівень автоматизації процесів дозволяє нам в найкоротші терміни і на високому рівні виконувати роботи з моделювання виробів, проектування прес-форм, створення документації на оснастку, з підбору допоміжного інструменту і складання програм для обробних центрів.

Для проектування одержуваного виробу ми використовуємо як готові математичні моделі замовника, які після необхідної технологічної доробки застосовуються безпосередньо в циклі виробництва, так і ескізи майбутніх виробів, за якими за допомогою програмних засобів можна створити математичну модель. Ескіз (навіть намальований від руки) масштабується, вноситься в комп'ютер і створюється тривимірна модель, яка допрацьовується до отримання необхідних параметрів.

За готовими кресленнями вироби, представлені Замовником, створюється тривимірна модель, узгоджуються необхідні технологічні доопрацювання і випускається креслення майбутнього виробу, який і затверджується Замовником.

При проектуванні по представленому зразку проводяться виміри з використанням вимірювальної машини. За отриманої «хмарі точок» за допомогою програмних засобів виконуються поверхні, і також будується математична модель.

Виконується комп'ютерне прототипування (одержання майбутнього готового виробу безпосередньо перед виготовленням оснастки) для його найбільш повного наочного подання. При цьому можливо надати виробу фізичні і механічні властивості, які будуть близькі до заданих, проводяться можливі доробки і коригування математичних моделей.

У разі проектування комплекту виробів проводиться перевірка виробів (збирання форми) і необхідне коригування розмірів і форми для досягнення необхідних параметрів.

перевірка виробів

Компанія КВОТА використовує сучасну технологію при виробництві технологічної оснастки і забезпечує повний технологічний цикл інструментальної обробки:

 • фрезерна обробка на верстатах з ЧПУ
 • електроерозійна обробка на верстатах з ЧПУ
 • радіально-свердлильні роботи
 • координатна розточування
 • координатна шліфування
 • оптико-шліфування
 • кругла шліфовка
 • термічна обробка
 • гравірування
 • полірування

У нас є відповідний парк сучасного новітнього обладнання провідних світових виробників.

Якість

 • Новітнє обладнання та використання сучасних технологій проектування та інструментальної обробки дозволяє нам випускати прес-форми і штампи з якістю та термінами виготовлення на рівні світових стандартів.
 • Обладнання для виготовлення оснастки підібрано таким чином, що по всьому технологічному ланцюжку досягається точність обробки до 5 мкм.
 • На виробництві забезпечені необхідні умови вологості, температури і чистоти повітря для безперебійної роботи верстатів і механізмів .
 • Перевірка якості виготовлених деталей оснастки здійснюється після закінчення кожного технологічного етапу. Після того, як деталь після обробки знімається з верстата, проводиться повний контроль отриманих розмірів.
 • По закінченні складання і проведенні випробування оснастки також проводяться вимірювання отриманого виробу та складається відповідний паспорт на оснастку.

Випробування

 • Випробування оснастки проводяться як на заводському обладнанні (зокрема на ТПА, на якому можна випробовувати приблизно 80 % виготовлених заводом прес-форм), так і на обладнанні замовника, де відпрацьовується працездатність оснастки і досягаються необхідні розміри одержуваного виробу шляхом доопрацювання формуючих елементів .
 • ТПА - сучасний термопластавтомат із зусиллям змикання 100 т., обсяг вприскування до 125 куб.см.

Пробні і серійні партії

 • На нашому обладнанні виробляємо лиття пробних партії виробів при дотриманні стандартних характеристик лиття та якості одержуваних розмірів.
 • Також виготовляємо малі серії готової продукції.
Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×