46400, Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Виробництво полімерної тари будь-яким технологічним способом (лиття під тиском, видування, термоформування тощо) потребує використання мастильних матеріалів для змащення, очищення та захисту як оснастки (прес-форм) та обладнання, так і готової тари.

Вже понад 50 років на ринку добре відомі мастила Ambersil, які мають сертифікати ISO та NSF, сертифікати безпечності щодо харчових продуктів, висновки СЕС, є безпечними для здоров’я людей і довкілля, що особливо важливо при виробництві полімерної тари для харчових продуктів.

Їх використання покращує роботу обладнання, запобігає виникненню корозії на прес-формах, зменшує витрати часу на відділення полімерної тари, забезпечує швидке очищення елементів прес-форм від забруднення, та забезпечує їх захист.

Мастила Ambersil мають широку лінійку, зокрема із сертифікатами/допусками для випадкового прямого контакту з харчовими продуктами (FG, NSF H1). Мастила з допусками FG (Food Grade) використовуються виробниками FMCG-галузі та медичної промисловості, особливо там, де необхідна висока стерильність. Такі мастила містять спеціально розроблену діючу речовину, яка забезпечує дезінфікуючий ефект, вбиває шкідливі бактерії й патогенні мікроорганізми. Вони знежирюють поверхню, швидко видаляють забруднення та випаровуються, не залишаючи слідів, одночасно захищаючи від корозії та підвищуючи ефективність роботи обладнання.

Усі мастила Ambersil доступні в спреях, каністрах або ж бочках. Ambersil можна використовувати як для точкового відділення і змащування, так і в спеціальних системах змащування як гідравлічне масло, компресорне масло, мастило загального призначення або легке антикорозійне покриття. Мастила в аерозольній формі мають спеціальні трубки для змащування важкодоступних місць. Вони забезпечують розпилення на 360° та можливість змащування під різними кутами. Такі засоби усувають склеювання та прилипання, відмінно знімають залишки цукру, клею, нагарів тощо.

Усі мастила Ambersil мають широкий діапазон робочих температур від –40°C до +300 °C, в окремих випадках до +1100°C згідно з сертифікацією та технічним паспортом. Частина продуктів цієї групи біологічно легко розкладаються, не забруднюють повітря й довкілля, а також є абсолютно безпечними для людей.

  • Для виробників харчової продукції доречним буде очищувач для видалення цукрового осаду – SUGAR REMOVER & INHIBITOR FG. Це високоефективна очищувальна рідина, яка проникає та видаляє залишки цукру, помадки, рослинних цукрових екстрактів і похідних цукру з поверхонь обладнання, залишаючи легку мастильну плівку, яка перешкоджає повторному прилипанню і сприяє більш легкому подальшому очищенню обладнання. Вона зареєстрована NSF H1 (№ 144180).

Мастильні засоби Ambersil наявні на складі в Україні, до того ж асортимент щомісяця поповнюється. Їх уже використовують провідні українські виробники полімерної тари для продуктів харчування, очисних систем для води, пива та інших напоїв, а також кондитерські фабрики. Позитивний ефект від застосування мастил Ambersil уже сьогодні дає змогу виробникам підвищити ефективність технологічних процесів та оптимізувати витрати на обслуговування виробничих ліній та обладнання.

Компанія КВОТА, яка працює на ринку полімерної продукції з 1991 р. є офіційним представником бренду Ambersil в Україні та допомагає українським підприємствам швидше інтегруватися у світовий ринок. Ми також є лідером на ринку України з надання послуг у проектуванні та виготовлені прес-форм, постачанні стандартних комплектуючих для прес-форм і штампів.

м. Тернопіль, вул. Подільська, 46
0352-43-49-25; 096-22-99-290
https://kvota-oil.com.ua; https://kvota.com.ua

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×