Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Враховуючи великий вибір промислових та інженерних полімерів, кількість яких вимірюється сотнями, процес вибору матеріалів для лиття з пластмаси може здатися заплутаним.

Незважаючи на це, на ринку, існує Топ 5 найбільш поширених пластмас, які використовують для лиття деталей під тиском.

ABS

ABS або акрилонітрил-бутадієновий стирол - має високу міцність, стійкість до ударів та температуру. Використовується в багатьох напрямках промислового виробництва: від автомобільної галузі до виготовлення труб і трубопроводів. ABS поєднує в собі міцність і жорсткість акрилонітрилових і стирольних полімерів з міцністю полібутадієнової гуми. ABS легко формується і забезпечує кольоростійкий і глянцевий ефект з якісним покриттям поверхні. Цей пластиковий полімер не має точної температури плавлення.

ABS матеріали можна обробити за допомогою будь-якого зі стандартних методів обробки термопластичних матеріалів. Він легко прилипає до себе і подібних пластиків та металевих покриттів, що робить його дуже ефективним для виготовлення ряду виробів.

Наприклад, його часто використовують в виготовленні техніки, телефонних апаратів, корпусів комп'ютерної та іншої оргтехніки. ABS також може бути використаний в музичних інструментах, шоломах в гольф клубах, медичних приладах, корпусах газонокосарок, мотоциклетних шоломах, каное, іграшках, корпусах для електроніки та електричних кабелів, багажниках, в інтер’єрі та екстер’єрі автомобільної обшивки, душових аксесуарів. При екструзії в нитку, ABS є ідеальний для використання в 3-D принтері.

ABS не має хорошого хімічного опору. Його не варто використовувати для виготовлення елементів, що мають мати електричну ізоляцію або стійкість до УФ променів.

Celcon® (Acetal)

Celcon® - загальна торгова марка ацеталу, також відома як поліоксиметилен (POM), поліацетал або поліформальдегід. Цей термопластик має надзвичайну в'язкість, чудову зносостійкість, стійкість до розливання та стійкість до хімічних розчинників. Матеріал має легке забарвлення, хорошу температуру теплової деформації та низький рівень поглинання вологи.

Celcon® також забезпечує високу жорсткість і відмінну стабільність розмірів. Ідеально підходить для галузі виробництва харчових продуктів та напоїв, автомобільної галузі та виготовлення товарів побутового застосування. Цей полімер часто є топ-вибором для виготовлення іграшкових деталей, а також різних шестерень та підшипників. Матеріал прекрасно мінімізує тертя під час контакту.

Celcon® часто використовується при виробництві деталей, які слугують «точками дотику», тобто є частинами, що фізично доторкаються інших поверхонь. Спільною точкою дотику у цьому випадку можуть бути відбійники і насадки на ніжки крісел, кушеток та інших предметів інтер’єру, щоб забезпечити плавне ковзання по підлозі, медіатори для гітар, прищепки та пластикові застібки тощо. Цей універсальний термопластик також застосовується в підшипниках і втулках, деталях насосів і клапанів, колекторах, локомотивах і світильниках, змінних накладках та електричних компонентах.

Цей матеріал не повинен використовуватися при високотемпературних режимах та знаходитися у місцях з великим насиченням ультрафіолетових променів.

Celcon (Acetal)  

Поліпропілен (Polypropylene - PP)

Поліпропілен - один з найрозповсюджених видів пластмас в світі. Він відомий своєю хімічною стійкістю, еластичністю та в'язкістю, стійкістю до зношення, ізоляційними властивостями та проникністю. Хоча легкозаймистий і вразливий до ультрафіолетового випромінювання, поліпропілен все таки забезпечує хорошу стійкість до хімічних розчинників та електрики.

Має різноманітний спектр застосувань. Цей матеріал іноді називають «сталлю» пластмас, оскільки ПП може бути адаптований до такої кількості різних цілей використання.

Поліпропілен добре підходить для застосування у виготовленні упаковки, виробництві електротехніки та обладнання, побутової техніки, елементів автомобільної та будівельної промисловості. Для прикладу, із поліпропілену виготовляють такі вироби, як: відра і миски, пластикові деталі, гнучких шарнірів, іграшок, медичних приладів, барабанів пральної машини, ковпачків для пляшок та текстильного виробництва тощо. Поліпропілен має відносно слизьку поверхню, тому його можна застосовувати як замінник інших пластиків, наприклад, ацеталу. Більшість марок поліпропілену легкозаймисті та схильні до розкладання під ультрафіолетовим випромінюванням.

Ударостійкий полістирол (High-impact polystyrene - HIPS)

Цей матеріал забезпечує високу стійкість до ударів, прекрасно піддається обробці, забезпечує чітке дотримання розмірів деталі, має хороші естетичні якості та ідеальну для використання поверхню. HIPS можна друкувати, наклеювати, скріплювати, ним можна також декорувати будь-що. Матеріал є ефективним.

HIPS може використовуватися в багатьох проектах, що вимагають друку. Напр., для виготовлення рекламних вивісок, демонстративних матеріалів, плакатів та упаковок роздрібної торгівлі, а також в друці 3D переливних або рухомих зображеннях. Насправді HIPS спеціально розроблений для використання у поліграфії. HIPS також ідеально підходить для використання на високошвидкісному цифровому друкарському обладнанні. Інші поширені сфери використання включають виготовлення електропристроїв, деталей обладнання для телевізора та аудіовізуальної техніки (AV), велосипедних причепів, іграшок, баків для бензину, чашок для гарячих та холодних напоїв, корпусів для комп'ютерів тощо.

Хоча матеріал сам по собі є легкозаймистим, існують також вогнетривкі сорти.

LDPE

Найбільш гнучкий тип поліетилену, поліетилен низької щільності (LDPE) пропонує чудову вологостійкість, високу ударну міцність, хорошу хімічну стійкість і напівпрозорість. Недорогий варіант, LDPE також стійкий до погодних умов і може бути легко оброблений за допомогою більшості загальновідомих методів.

Поліетилен низької щільності використовується в широкому асортименті повсякденних виробів та застосувань. Його можна знайти, наприклад, у багатьох споживчих товарах та предметах домашнього вжитку, а також у медичних виробах, сільськогосподарській продукції та електронній проводці. Цей універсальний полімер входить до складу пакетів, пластикової плівки та упаковки, його вміст є у пляшках і контейнерах, кришках і ковпачках, шестигранних кільцях, частинах комп’ютера, ящиках для соків та іграшках.

Враховуючи те, що все більше людей здає пакети та упаковку на вторинну переробку, продукція із LDPE часто отримує друге життя в таких предметах, як: транспортні конверти, пакетів для сміття, плитка для підлоги, вагонка, меблі, контейнери для компосту, смітники та ландшафтний брус.

Однак LDPE важко склеювати, і його не слід застосовувати у суворих погодних умовах чи при високих температурах.

Вибір потрібного матеріалу з самого початку не тільки заощадить ваш час та гроші, але також допоможе забезпечити оптимальну ефективність продукту та технологічність процесу виробництва. Тому перед литтям деталей із пластмас варто проконсультуватися із спеціалістами по литтю виробів із пластмас під тиском та зробити ідеальний для вас вибір.

Компанія КВОТА пропонує лиття пластмасових деталей під Ваше замовлення.

Параметри:


  • Об’єм вприску - ТПА 125см 3
  • Висота ПФ - 16-320 мм
  • Зусилля запирання 1000кН

Якісно, швидко і професійно!

Деталі і додаткова інформація за тел: 096-22-99-290 (Viber)

Матеріал підготовлений на основі: The Rodon Group

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×