Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Лиття під тиском є найбільш універсальною з усіх форм виготовлення виробів з пластмаси. Преси, які використовують в цьому процесі, розрізняються за розміром і оцінюються в залежності від тиску або тоннажу. Більші машини можуть відливати під тиском деталі автомобілів. Менші машини можуть виробляти дуже точні пластикові деталі для хірургічного застосування. Існує багато типів пластикових смол і добавок, які можна використовувати в процесі лиття під тиском, що підвищує гнучкість процесу для дизайнерів та інженерів.

Низька вартість виготовленої деталі, поряд з полімерами і варіантами обробки - все це сприяло популяризації лиття під тиском в сучасному секторі виробництва.

Індивідуальне лиття пластмас під тиском з малими допусками - ідеальне рішення для багатьох галузей промисловості, які прагнуть виробляти велику кількість деталей високої якості і точності.

Ось три головних галузі, які отримали вигоду саме від лиття деталей із пластмас під тиском:

Харчова промисловість

Щоб забезпечити оптимальну безпеку здоров'ю людини, стандарти харчової промисловості і галузі виробництва напоїв вимагають, щоб виготовлення деталей відповідали багатьом специфікаціям і чітким нормам: не містили BPA і інших токсичних складових, а також відповідали, наприклад, стандартам FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, США). Для лиття пластмас під тиском в харчовій промисловості використовують різні харчові матеріали: безпечні як для кінцевого споживача, так і для фахівців, які безпосередньо працюють з обладнанням.

Водночас, матеріали, які використовують для лиття виробів, можуть спровокувати більш швидкий знос прес-форми, забруднення обладнання, блокування кріплень і, відповідно, знизити ефективність виробництва. Саме тому професіонали радять використовувати спеціальні мастила і засоби для захисту і консервації обладнання, прес-форм та інструменту.

Ось уже понад 10 років компанія КВОТА представляє продукцію британської компанії Ambersil на ринку України. Марка Ambersil вже понад 50 років добре відома на ринку переробки полімерів. Цей виробник аерозолів (а також продукції у вигляді рідин тощо) для відділення виробів від форми давно становить європейський авангард, визначаючи стандарти якості (відповідно до ISO 9001), і технічної компетентності. Продукція Ambersil відома в усій Європі і представлена широкою гамою допоміжних засобів, які застосовуються практично у всіх видах технологій переробки полімерів: від лиття під тиском до ручного ламінування, від ротаційного формування до відливання поліуретанів.

Високоякісні продукти підходять для різних типів очищення обладнання: видаляють бруд, смоли, легкі залишки масла з твердих, важкодоступних поверхонь.

Особливо важливо при виробництві виробів, які будуть мати прямий контакт з продуктами харчування або напоями, дотримуватися норм та стандартів, які відповідають стандартам безпеки та не приносять шкоди здоров'ю людей та екології.

Варто відзначити відносно нову лінійку продукції Ambersil для використання в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв. Ця продукція екологічно чиста, безпечна для здоров'я співробітника і фінального споживача, і в той же час максимально ефективна для удосконалення продуктивного процесу. Такі засоби видаляють залишки масел, вбивають хвороботворні мікроби (патогени) та бактерії, дезінфікують і захищають обладнання від корозії.

Саме тому, професіонали у всьому світі використовують спеціальні мастила і системи захисти і консервації обладнання та інструменту, який використовують при виготовленні деталей для харчової промисловості. Каталог продукції доступний за посиланням: тут.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на спеціальному сайті kvota-oil.com.ua або ж за телефоном: +38 096-22-99-290 у наших менеджерів.

Медицина і фармацевтика

У медичній і фармацевтичній промисловості якість обладнання має першорядне значення. З огляду на здоров'я і безпеку, відповідальність і повну простежуваність процесу виробництва деталей - від проектування до остаточної перевірки - критичне значення має як вибір самого виробника деталей медичного обладнання, так і комплектуючих: стандартизованих деталей до прес-форм та штампів, а також засобів догляду і підвищення ефективності роботи обладнання.

Пластичні полімери інженерного класу мають чудові механічні властивості, в тому числі характеризуються високою міцністю до розтягу, стійкістю до дії високих температур і допусками (відповідними допусками металу) - все це ідеальні характеристики, що відповідають вимогам виробництва медичних приладів.

На додаток до зниження ваги деталі, зменшення відходів матеріалу, зменшення часу виконання замовлення і загальної вартості, лиття деталей з пластмас під тиском також забезпечує чудову гнучкість конструкції і дозволяє виконати надскладні деталі.

Пластичні полімери

В обох вищезазначених галузях вироблені пластикові деталі дозволяють значно знизити витрати при заміні більш дорогих металевих компонентів і допомагають усунути ризик виникнення іржі і корозії при використанні в певних умовах. Унікальні особливості і переваги включають в себе:

- Виготовленні таким чином деталі мінімізують зборку і знижують витрати
- Інноваційне використання високонадійних полімерів дозволяє замінити металеві компоненти
- Пластмасові деталі дозволяють виключити можливість появи іржі або корозії

Ще однією галуззю, яка широко використовує деталі виготовленні під тиском є пакувальна індустрія.

Одним із нових продуктів, які пропонує компанія КВОТА є захисний кутник (45х45 мм), який служить для запобігання заминання виробів, а також для захисту пакувальної стрічки від ушкоджень вантажем

Компанія КВОТА виготовляє кутник універсальний (захисний) із вторинної сировини, що є екологічно безпечним як для матеріалу, до якого застосовується, так і для користувачів.

Зазначена продукція пропонує нашим клієнтам багато переваг. Зокрема, полегшує процес пакування та зберігання, захищає матеріал від пошкоджень, знижує ризики появи ржавчини і корозії, яка з’являється при зберіганні продукції в несприятливих умовах та при застосуванні металевих кутників.

Захисний кутник (45х45 мм)

Захисний кутник

Захисний кутник 45х45 мм

Більше інформації про продукцію можна знайти за посиланням: тут. Ми пропонуємо високоякісні та недорогі рішення на кожен день.

Маючи багаторічний досвід роботи на ринку виготовлення виробів із пластмас в Україні, співробітники компанії КВОТА завжди готові надати професійні консультації з приводу виготовлення прес-форм для лиття пластмасових виробів, а також надати свої послуги з проектування та виготовлення прес-форм, підбору стандартизованих комплектуючих фірми Proplastica (колишня назва FCPK Bytow), гарячеканальних систем та інших елементів для комплектації прес-форми, виконання електроерозійних робіт тощо.

За будь-яких питаннях звертайтеся за номером + 38-096-22-99-290 (Viber) або по e-mail: kvotatr@gmail.com

 

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×