Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Технологія виготовлення прес-форм є складним і високотехнологічним процесом, який потребує надзвичайного професіоналізму і досвіду від виробника.

Будучи розробником і виробником прес-форм з використанням систем нормалізованих (стандартизованих) елементів компанії FCPK BYTOW (Польща), та працюючи з клієнтами понад 20 років, компанія КВОТА не раз стикалася із питанням удосконалення процесу виробництва за рахунок прискорення роботи станків, машин та термопластавтоматів.

Продовжити термін служби та безперебійну роботу всіх механізмів прес-форм дозволяє використання засобів змащення та консервації марки Ambersil, виробництва англійської фірми “CRC Industries UK Ltd.”

Компанія КВОТА пропонує широку лінійку продукції марки Ambersil для удосконалення процесу роботи механізмів прес-форм. Серед них:

  • EJECTOR PIN LUBRICANT - спеціально для змащування виштовхувачів, пазів, пуансонів, штирів. Засіб також є високоефективним змащувальним матеріалом при великих навантаженнях для всіх механічних деталей.
  • MOULD CLEANER - видаляє забруднення маслами, змазками, восками, силіконами, а також залишки розділяючих засобів. Рекомендований перед застосуванням захисного засобу; залишає чисту і суху поверхню.
  • Добре видимий антикорозійний захист - GREEN MOULD PROTECTIVE - захищає поверхню формотворних інструментів після використання. Усуває будь-яку вологу з поверхні і захищає формотворний інструмент від корозії під час зберігання.

А також, рекомендуємо багато інших товарів марки Ambersil, для відділення від форм, захисту від бруду та корозії, очищення, змащування, консервації форм та для промислового обладнання, що широко застосовуються в галузі переробки пластмас, каучуків, гуми.

Досвід, набутий протягом багатьох років, дозволяє нам надати Вам повноцінну консультацію щодо вище перелічених продуктів, та виконати інші замовлення підвищеної складності.

Наша компанія відповідає всім стандартам проектування, виготовлення, модифікування, гарантійному обслуговуванню і ремонту прес-форм та спеціалізованої оснастки, а також є постачальником комплектуючих для виробництва прес-форм і штампів фірми FCPK-BYTOW (Польща). Серед яких:

  • сталеві та алюмінієві плити і блоки до прес-форм та штампів;
  • виштовхувачі – круглі, плоскі і трубчаті, гартовані та азотовані, метричні та дюймові;
  • втулки, колонки, сепаратори, пружини, болти установчі, римболти, ніпелі, заглушки, втулки ливникові, замки кулькові, швидкоз’ємні з’єднання,лічильники циклів роботи форми, пружини поліуретанові та ін.

 

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×