Україна, м. Тернопіль, вул. Подільська, 46, +38-096-22-99-290

Сьогодні в Україні набирають силу позитивні тенденції промислового росту. Однією з його особливостей є збільшення попиту на нове передове промислове обладнання та технології відповідно до вимог світових стандартів, без чого неможливе забезпечення конкурентоспроможності продукції та інтеграції української економіки в європейський та світовий ринки.

Основною місією роботи компанії КВОТА є допомога українським виробникам оснастки у входженні на міжнародний ринок за рахунок застосування високоякісних нормалізованих деталей, що відповідають вимогам ISO. Основними напрямками ж роботи є дистрибуція стандартизованих нормалей для прес-форм та штампів, проектування та виробництво прес-форм для лиття виробів з пластмас та постачання силіконових та безсиліконових змазок Ambersil для догляду за прес-формами.

Ми постачаємо нормалізовані деталі фірми “PROPLASTICA FCPK BYTOW” (Польща), яка входить в склад американської корпорації “Superior Die Set Corporation”. Корпорація має багаторічні традиції у виготовленні блоків для штампів і корпусів для прес-форм.

PROPLASTICA – найбільший виробник цього типу виробів в Польщі. Більше 30% своєї продукції фірма експортує до США, Німеччини, Швейцарії, Нідерландів, Швеції, Фінляндії, Чехії, Словенії, Угорщини, Латвії, України. В наявності біля 40-ти тисяч найменувань нормалізованих деталей до форм і штампів, виготовлених у відповідності до норм ISO 9002.

Наша багаторічна співпраця з українськими виробниками оснастки показало переваги застосування нормалей ISO, в числі яких є:

 • швидкість виготовлення;
 • висока якість за прийнятну ціну;
 • повна взаємозамінність та довготривалий термін служби оснастки.

Спектр нормалізованих деталей дуже широкий, для прикладу наводимо тільки невелику частину з них:

 1. виштовхувачі круглі, плоскі і трубчаті, гартовані і азотовані, довжиною до 1000 мм і діаметром від 0,8 мм, як метричного так і дюймового виконання;
 2. направляючі втулки цементовані, бронзові і з бронзовим покриттям, самозмазуючі з графітовими вставками;
 3. направляючі колонки, кулькові сепаратори, болти, рим-болти, втулки ливникові, штифти, ніпелі, заглушки, швидкоз’ємні з’єднання і т. д.
 4. пружини фірми Аssociated Spring Spec Ltd;
 5. кліпси, шайби пружинні, кільця стопорні; – деталі кріплення метричного та дюймового виконання згідно DIN, DIN ISO, BS, ANSI, NF, PN;
 6. манжети, кільця ущільнюючі;
 7. плити стальні і алюмінієві для прес-форм і штампів.

КВОТА не тільки постачає нормалі, але й проектує і виготовляє оснастку на базі нормалей ISO в т. ч. форми з гарячеканальними системами. Ми проводимо заняття і надаємо консультації конструкторам оснастки по застосуванню нормалей, а також надаємо каталоги, бібліотеки нормалей для роботи в Auto CAD і Solid Works.

Постачаємо запчастини і витратні матеріали до електроерозійних верстатів: електроерозійний дріт (ф 0.10 ф 0.25мм), графіт, діелектрик, фільтри, смолу деіонізаційну, інструмент металоріжучий і інше. Силіконові і безсиліконові засоби для змащування і консервації прес-форм.

Крім цього здійснюємо поставку гарячеканальних систем фірми “ELWIK”:

 • плити нагрівні (розділювачі (колектори));
 • втулки ливникові, нагрівні елементи, термопари;
 • дюзи (гарячеканальні сопла-інжектори);
 • регулятори температури багатоканальні.

Датчики фірми SELS:

 • індукційні: наближення, руху, іскробезпечні (змінного та постійного струму);
 • ємнісні;
 • оптичні: відбивання, рефлекційні, типу “бар’єр”, кольору та контрасту;
 • ультразвукові. >

Поставка товару відбувається від 5 до 25 днів від дати замовлення.Наші співробітники завжди готові надати повну інформацію і необхідні консультації за тел. (0352) 43-49- 25 або по e-mail: kvotatr@gmail.com

Виберіть своє місто
Вибір міста допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×
Повідомлення
×